www.drukprojekt.pl - kubki reklamowa, ceramika reklamowa www.drukprojekt.pl - kubki reklamowa, ceramika reklamowa O firmie o firmie Kontakt kontakt Jak przygotować pliki jak przygotować pliki
Introligacja

Dział introligacji zajmuje się postprodukcyjną obróbką wydruków offsetowych. Oferujemy usługi na nowoczesnych maszynach, zapewniając wysoką jakość świadczonych usług. Troska o ich wysoki standard, to nasz znak firmowy.

Dla obslugi zleceń introligatorskich nasza firma jest wyposażona w następujące maszyny: - foliarka na ciepło o szerokości roboczej 69cm z separatorem. Foliujemy wydruki offsetowe foliami matowymi i błyszczącymi firm DER PROSA i GBC, - sztanctygiel do formatu B2. W celu ułatwienia falcowania po sztancowaniu stosujemy kanaliki bigujące firm CHANNEL oraz CITO, - kaszerownica o szerokości wałków 90cm.

Oferujemy opakowania kaszerowane, teczki ofertowe, papierowe torby reklamowe, nacinanie naklejek i tym podobne produkty powstające przy użyciu maszyn i technologii introligatorskich.

« powrót

© Druk Projekt 1994-2011 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polecamy: kubki reklamowe, kubki ceramiczne, ceramika reklamowa, porcelana i inne.
Wszystkich znaków towarowych oraz ich zdjęć użyto jedynie w celu informacyjnym.
Polityka prywatności