www.drukprojekt.pl - kubki reklamowa, ceramika reklamowa www.drukprojekt.pl - kubki reklamowa, ceramika reklamowa O firmie o firmie Kontakt kontakt Jak przygotować pliki jak przygotować pliki
O firmie

Początki naszej firmy sięgają roku 1994. Od tego roku datuje się nasza obecność na rynku artykułów reklamowych. Przez wiele lat zbieraliśmy doświadczenie w dwóch dziedzinach, w których specjalizujemy się dzisiaj - dekoracjach na porcelanie i szkle oraz introligacji.

DEKORACJE NA SZKLE, PORCELANIE I CERAMICE
W tej dziedzinie jesteśmy nastawieni na obsługę agencji reklamowych oraz drukarni w zakresie małej i średniej wielkości zleceń. Nasz park maszynowy umożliwia nam oferowanie dekoracji szklarskich i ceramicznych nawet w bardzo małych nakładach. Dzięki temu możemy podjąc się realizacji zleceń, które z reguły były odrzucane, z powodu wielkości, przez innych wykonawców.

INTROLIGACJA
W zakres naszych usług introligatorskich wchodzi foliowanie na ciepło, sztancowanie oraz kaszerowanie. Jesteśmy w stanie produkować kartonowe teczki ofertowe, opakowania kaszerowane, papierowe torby reklamowe oraz inne artykuły wymagające oferowanej przez nas obróbki introligatorskiej.

« powrót

© Druk Projekt 1994-2011 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polecamy: kubki reklamowe, kubki ceramiczne, ceramika reklamowa, porcelana i inne.
Wszystkich znaków towarowych oraz ich zdjęć użyto jedynie w celu informacyjnym.
Polityka prywatności