www.drukprojekt.pl - kubki reklamowa, ceramika reklamowa www.drukprojekt.pl - kubki reklamowa, ceramika reklamowa O firmie o firmie Kontakt kontakt Jak przygotować pliki jak przygotować pliki
Pomoc

Pliki do realizacji, przyjmujemy przesłane w formatach *.cdr i *.ai dla prac wektorowych oraz *.eps, *.tif i *.pdf, dla projektów drukowanych z CMYK`a.

Projekty powinny być przygotowane w skali 1:1. Jeśli z różnych przyczyn, nie będziecie Państwo w stanie dopasować wielkości nadruku do wielkości przedmiotu, prosimy o taką informację w zamówieniu.

Wszystkie elementy grafik wektorowych (rysunki, czcionki) muszą być zamienione na krzywe.

Kolorystyka użyta w projekcie powinna byc zgodna z zamierzonymi kolorami dekoracji. Oznacza to, że kolory składowe projektów muszą być zapisane jako kolory Pantone, a nie składowe CMYK lub RGB.

Z racji konieczności wypalania dekoracji w wysokich temperaturach, dopasowanie do kolorów PANTONE ma jedynie charakter przybliżony.

Separacji kolorów dokonujemy we własnym studio graficznym.

« powrót

© Druk Projekt 1994-2011 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polecamy: kubki reklamowe, kubki ceramiczne, ceramika reklamowa, porcelana i inne.
Wszystkich znaków towarowych oraz ich zdjęć użyto jedynie w celu informacyjnym.
Polityka prywatności