www.drukprojekt.pl - kubki reklamowa, ceramika reklamowa www.drukprojekt.pl - kubki reklamowa, ceramika reklamowa O firmie o firmie Kontakt kontakt Jak przygotować pliki jak przygotować pliki
Dekorowanie szkła i ceramiki galeria cennik zdobień technologia

Dekorowane indywidualnie produkty ceramiczne i szklane są znanym i popularnym gadżetem reklamowym. Cieszą się od lat niesłabnącą popularnością na naszym rynku i uważane są za doskonały nośnik reklamy do użytku codziennego.

Technologia produkcji zdobień stosowana na oferowanych przez nas produktach, gwarantuje ich trwałość a w przypadku zdobień na porcelanie i ceramice - praktyczną niezniszczalność. Dekoracje na ceramice są odporne na mycie w zmywarkach, na szkle tylko na mycie ręczne.

Żywe, intensywne kolory i duża wierność odwzorowania kolorów PANTONE, pozwalają na uzyskanie atrakcyjnych wizualnie produktów reklamujących Państwa firmę.

Prócz dekoracji kalkomaniami szklarskimi i ceramicznymi wykonujemy również dekoracje piaskowane.
Po piaskowaniu, wytrawione obrazy mogą być zabezpieczone lakierem. Istnieje również możliwość ich abarwienia.

W naszej ofercie znajdują się również szklane i ceramiczne kufle, które po dekoracji mogą uświetnić karczmy piwne, przyjęcia okolicznościowe czy też imprezy integracyjne, stanowiąc jednocześnie doskonały prezent dla gości.

Wraz z kuflami oferujemy okucia cynowe takie jak pokrywy czy pierścienie oraz plakietki z dekoracją okolicznościową.

« powrót

© Druk Projekt 1994-2011 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polecamy: kubki reklamowe, kubki ceramiczne, ceramika reklamowa, porcelana i inne.
Wszystkich znaków towarowych oraz ich zdjęć użyto jedynie w celu informacyjnym.
Polityka prywatności